Fotokoutek

Co to je fotokoutek? Perfektní zábava pro vaše hosty a ideální suvenýr z vaší akce, který místo v koši skončí na nástěnce. 

Přímo v místě vašeho eventu připravíme profesionální fotografický ateliér, ze kterého si všichni odnesou svou vlastní plnohodnotnou fotografii se známou osobností, z exotického místa či s nejnovějším autem. 

Fotokoutek vždy vyrábíme na míru, aby dokonale zapadl do stylu vaší akce. 

Nejoblíbenější je focení s kulisou a rekvizitami v tématicky naranžované scéně, kdy vám naše asistentky pomohou do připravených kostýmů a propriet a během chvilky se tak proměníte například v piráty. Cvakne spoušť a než se stačíte rozkoukat, už se vám tiskne vaše fotka opatřená logy a motivy dle vašeho přání. 

Toužíte stát se hvězdou titulní stránky časopisu? Vaše přání vám rádi splníme. Díky klíčovacímu pozadí a zručnosti našich fotografů a grafiků, budete mít během chvilky vaši první titulní stránku v ruce. Stačí jen zapózovat u klíčovacího pozadí. 

Další možností je fotopozadí s vaším oblíbeným městem či scenérií.Fotokoutek - základní informace

Fotokoutek - základní informace
  • profesionální fotograf
  • ateliérové osvětlení
  • výroba a tisk 400 ks fotografií 10 x 15 cm přímo na akci
  • obsluha na místě
Mám zájem

Pekelný fokoutek

Pekelný fokoutek

Pekelný fotokoutek s pořádným kotlem na hříšníky je ideálním zpestřením Vaší mikulášské akce. Do kotle se vejdou děti i dospělí, takže pokud potřebujete trochu podusit zlobivé kolegy, máte jedinečnou příležitost :)

Mám zájem

Pirátský fotokoutek

Pirátský fotokoutek

Opravdový kapitánský můstek s kormidlem a spousta pirátských rekvizit je připravena pobavit hosty na Vašem pirátském večírku. Během chvíle Vás proměníme v opravdové piráty a z Vaší pirátské výpravy Vám na místě vytiskneme perfektní fotky. 

Mám zájem

Fotokoutek a MINI Cooper

Fotokoutek a MINI Cooper

Chcete se projet v opravdovém MINI Cooperu? Není problém. Na Vaši akci vám připravíme originální fotokoutek s maketou MINI Coopera a pozadím dle vašeho přání. Aby každá fotka byla opravdový unikát, mají návštěvníci možnost využít cedulek/bublin, kam mohou napsat svoje vzkazy. Fotokoutek je naprosto netradiční zábava a Vaši hosté si odnesou perfektní památku na Vaši akci. 


Mám zájem

Fotokoutek Hawaii

Fotokoutek Hawaii

Nekonečné pláže, palmy, surfy, květiny... prostě Havaj. Nasát trochu havajské atmosféry můžete v našem havajském fotokoutku. Velká havajská kulisa před vámi, modré moře a obloha za vámi. Co víc si přát. 

Mám zájem

Fotokoutek s rekvizitami

Fotokoutek s rekvizitami

Nejoblíbenější je focení s rekvizitami, kdy vám naše asistentky pomohou do připravených kostýmů a propriet a během chvilky se tak proměníte třeba v piráty. Cvakne spoušť a než se stačíte rozkoukat, už se vám tiskne vaše fotka opatřená logy a motivy dle vašeho přání.

Mám zájem

Fotokoutek s klíčovacím pozadím

Fotokoutek s klíčovacím pozadím

Fotokoutek také realizujeme před klíčovacím pozadím. Stačí zaujmout tu správou pózu, hvězdný look a během chvilky je z vás hvězda titulní stránky časopisu.

Mám zájem

Fotokoutek se scénou

Fotokoutek se scénou

A nebo vám připravíme již kompletní scénu s vaším oblíbeným městem či scenérií. Proč se aspoň chvíli necítit jako James Bond?

Mám zájem

Fotokoutek s celebritou

Fotokoutek s celebritou

Pokud je hostem vaší akce známá či pro vás významná osobnost, připravíme fotokoutek, kde se hosté s danou osobností vyfotí, během chvilky dosadíme originální grafiku a originální upomínkový předmět je na světě. 

Mám zájem

Fotokoutek na maturitní ples

Fotokoutek na maturitní ples

Přemýšlíte, jak ozvláštnit Váš maturitní ples? Díky fotokoutku budou mít Vaši hosté perfektní vzpomínku na Váš perfektní maturitní ples. Fotokoutek Vám připravíme ve stylu Vašeho maturitního plesu nebo si můžete vybrat z naší standardní nabídky. 

Mám zájem

Fotokoutek sportovní

Fotokoutek sportovní

Pro vaši akci vám přichystáme sportovní fotokoutek dle vašeho přání. Připravíme vám vhodné fotopozací a veškeré rekvizity a během chvilky se tak vaši hosté ocitnou například na sjezdovce. 

Mám zájem

Mobilní fotostudio Láska

Mobilní fotostudio Láska

Na Valentýna, na prvního máje, na svatbě nebo jen tak si můžete dopřát naše zaláskované mobilní fotostudio.

Mám zájem