LED obrazovky

Velkoplošné LED obrazovky je možné použít jako dekorativní nebo informativní zobrazovač během interiérových či exteriérových akcí. Největší výhodou velkoplošných LED screen je jejich aktivní svítivost, obraz je na nich tedy dobře vidět i ve dne za plného slunečního svitu. Díky robustní konstrukci z jednotlivých čtvercových panelů je možné velkoplošnou LED obrazovku umístit prakticky kamkoliv a dokonce i v téměř jakémkoliv tvaru.

Velkoplošná LED obrazovka může být díky své konstrukci postavena například jako brána, jako několik samostatných sloupů či jako mantinel okolo sportoviště. Zobrazovací možnosti jsou pak omezené pouze kreativitou.

Mobilní velkoplošné LED obrazovky se nejčastěji používají na koncertech, festivalech, módních přehlídkách, firemních akcích, konferencích a podobně. Díky své rozměrové variabilitě a možnostech sestavení se může z velkoplošné LED obrazovky stát nosný vizuální prvek jakékoliv scény.

Ideální využití pro velkoplošné LED obrazovky jsou přímé přenosy sportovních událostí (zejména pak hokejové turnaje) na veřejných prostranstvích.


LED obrazovka 4 m × 3 m

LED obrazovka 4 m × 3 m

Největší výhodou ledkové stěny je její mobilita a využití 24 hod denně. Ledková obrazovka může být na Vašem firemním výročí, volební kampani, či na rodinném dni společnosti.

Cena od 20 000 Kč.

Mám zájem

LED obrazovka 6 m × 4 m

LED obrazovka 6 m × 4 m

Cena od 40 000 Kč.

Mám zájem

Ultra Slim LED obrazovky

Ultra Slim LED obrazovky

Ultra tenká 50ti-palcová LED obrazovka v tenkém černém rámu je nejposlednější novinkou, která by neměla chybět na žádném významném eventu. Módní přehlídky, galavečeře, firemní prezentace, tam všude si můžete dopřát luxusu nejtenčí LED obrazovky. 


Mám zájem