Zábavné atrakce

Atrakce pro děti i dospělé by rozhodně neměli chybět na vašem rodinném dni vaší firmy. Vyberte si ze široké nabídky netradičních atrakcí, které vaše hosty určitě pobaví.


Domino

Domino

Obří dřevěné domino je perfektní zábava pro děti i dospělé. Pořádáte-li rodinný den, obří domino by tam nemělo chybět. 

Cena od 2 000 Kč.

Mám zájem

RC Modely

RC Modely

RC modely jsou opravdovou lahůdkou pro všechny fandy rychlých kol. Splňte si svůj klukovský sen a pořiďte si na vaši akci RC modely. 

Cena  od 2 500 Kč / auto.

Mám zájem

Skákací trampolína

Skákací trampolína

Skákací trampolínu není třeba představovat, tu zná každé malé dítě. Pokud pořádáte párty pro děti, tak bez trampolíny se prostě neobejdete. 

Cena od 3 500 Kč / akce.

Mám zájem

Skákací hrad

Skákací hrad

Pestrobarevný skákací hrad je mezi dětmi hit. Ať už pořádáte párty na zahradě nebo rodinný den pro zaměstnance vaší firmy, skákacím hradem potěšíte každé dítě. 

Rozměr: 4 x 5 m.

Cena od 3 900 Kč / den.

Mám zájem

Lukostřelba

Lukostřelba

Lukostřelba není zábava jen pro fanoušky Robina Hooda. Tuto skvělou zábavu si dříve či později chce vyzkoušet každý. A pak je těžké se odtrhnout. Je to prostě trefa do černého.

Cena od 3 000 Kč.

Mám zájem

Horolezecká stěna

Horolezecká stěna

Horolezecká stěna s jištěním je naprosto bezpečná zábava, která by na rodinném dni vaší firmy neměla chybět. Dostat se až na vrchol bude výzvou pro každé dítě.. .a určitě se přidá i nejeden dospělý. 

Mám zájem

Nintendo Wii

Nintendo Wii

Herní konzole Nintendo Wii rozpohybuje i ty největší pecivály. Stačí si jen vybrat hru, tanec či sport a zábava může začít.

Mám zájem

Vzduchovky

Vzduchovky

Velmi oblíbenou zábavou na firemní eventy je střelba ze vzduchovek. Místo klasických terčů můžete vyzkoušet střelbu na plechové kačenky. 

Mám zájem