DJ's

DJ a jeho mobilní diskotéka jsou perfektním oživením firemního večírku, narozeninové oslavy či svatby. Repertoár našich DJs zahrnuje českou i zahraniční tvorbu, od hitů 70. let až po současnost. Pokud se nechcete jen nechat bavit našimi DJs, ale rádi sami bavíte ostatní, přiobjednete si karaoke show s více než tisícovkou českých a zahraničních hitů.


DJ na svatbu

DJ na svatbu

Hudba je jedním ze stěžejních prvků svatebního veselí. Dobrý svatební DJ si s hudbou pohrává a vytváří emoce daného momentu. Vykouzlí vám romantický feeling při vašem prvním tanci a až nadejde ta správná chvíle, roztančí celý sál. A přesně takoví jsou naši DJs. Profesionálové, kteří odehráli již desítky svateb, mají bohaté zkušenosti a v hudbě neznají předsudky. Rádi vám a vašim hostům zahrají na jejich přání takřka cokoliv - od nejnovějších popových singlů přes staré rockové pecky až po dechovku či country. Prostě tak, aby se všichni celý večer dobře bavili. 

Špička mezi svatebními DJ: DJ Bory

Mám zájem

DJ na firemní párty

DJ na firemní párty

Firemní párty se bez dobrého DJ prostě neobejde. Najměte si profesionála, který celou akci uvede, důstojně uvítá všechny hosty a pak roztančí celou firmu až do rána. Profesionální DJ dodá vašemu firemnímu večírku ten správný spád a udělá z něj událost, na kterou bude vaše firma dlouho ráda vzpomínat. 

Naši klienti doporučují: DJ Bory

Mám zájem