Zpěvačky a zpěváci

Hledáte známou tvář pro vaši akci? Vystoupení profesionálních zpěváků podpoří jedinečnost vaší firemní párty, večírku nebo svatby. Nabízíme jak tuzemské, tak i zahraniční zpěváky!
Anna K

Anna K
Anna K je velice populární zpěvačku naší hudební scény. Do povědomí českého publika se uvedla rolí Pacholete ve hře Kytice divadla Semafor již v osmi letech. Její současná diskografie je poměrně rozsáhlá - Já nezapomínám; Amuet; Nebe; Stačí, když se díváš; Musím tě svést; Noc na zemi; Večernice, Best of 93-07 či Relativní čas.

Mám zájem

Ben Cristovao

Ben Cristovao

Ben Cristovao je výborným zpěvákem, avšak i tanečníkem, hudebníkem, skladatelem, textařem nebo také moderátorem! Studuje mezinárodní obchod a diplomacii na soukromé vysoké škole. Je majitelem firmy Black different s.r.o., pod jejímž názvem vydal své první hudební album. V současnosti má na svém kontě natočena již tři alba. 

Mám zájem

Jakub Smolík

Jakub Smolík

Jakub Smolík? To je nenapravitelný romantik, který již dlouhá léta plní sály v celé České republice. Koncert se šestičlennou kapelou Zlatí Paroháči je sestaven z největších hitů (Ave Maria, Víš, Prý chlapi nebrečí, Až se ti jednou bude zdát, Sen kovbojů, Říkej mi táto… Jakub se proto těší oblibě nejen u dam pro svou romantičnost, ale také u pánů, především manželů, kteří doprovází na koncert své partnerky, pro vtipně okomentované historky ze života.


Mám zájem

Laďa Kerndl

Laďa Kerndl

Hudební kariéru začal Laďa Kerndl v sedmnácti letech jako zpěvák a kytarista v recitálu Ljuby Hermanové. Postupně se stal členem několika profesionálních hudebních skupin, které se věnovaly taneční hudbě. Od roku 1971 pak téměř čtvrt století vystupoval jako zpěvák a bubeník na zaoaceánských výletních lodích. V Československu, kam se každoročně vracel, koncertoval příležitostně. Jeho repertoár zahrnuje americké evergreeny i současný jazz.

Mám zájem

Leona Machálková

Leona Machálková

Leona Machálková se narodila ve Zlíně 24. 5. 1967. Díky úspěšnému konkursu do divadla Semafor byla Leona obsazena do hry Kytice. Od roku 1993 účinkovala v pražských muzikálových inscenacích – ve West Side Story /Anita/, v Jesus Christ Superstar /Máří Magdaléna/, Dracula /Adriana, Lorraine/, Mise /Norma/, Monte Cristo /Mercedes/, v Les Miserables /Eponine/, Angelika /Angelika/, Nikita & Šachmat, Jack Rozparovač /Glorie/ a turné kouzelného muzikálu na ledě Popelka /Královna/. 


Mám zájem

Martin Chodúr

Martin Chodúr

Martin Chodúr od dětství neustále zpívá. Hru na klarinet začal studovat na Janáčkově konzervatoři v Ostravě. Pět let studia hudby a rok 2009 udělal z dvacetiletého Martina první Československou Superstar a začal žít svůj pěvecký sen. Už pár měsíců po soutěži měl za sebou účinkování na sto dvaceti společenských akcích, cenu Český slavík 2009 v kategorii Objev roku , diváckou cenu Žebřík 2009 v kategorii Zpěvák a Objev roku, a velkou diváckou cenu TýTý Objev roku 2009.


Mám zájem

Martina Pártlová

Martina Pártlová

Martina Pártlová je rodačkou z Českých Budějovic. Zpěvu se jakožto profesionální zpěvačka začala věnovat díky televizní soutěži X Factor, kde se ve finále stala vítězkou v rámci dámského zastoupení zpěvaček. Během své kariéry účinkovala v několika muzikálech – Kladivo na čarodějnice nebo Johanka z Arku. Poměrně výrazně se proslavila i díky společné písni a spolupráci s Rudou z Ostavy.


Mám zájem

Michaela Svobodová

Michaela Svobodová

Michaela Svobodová je fenomenální zpěvačka, která se věnuje jazzu, soulu, bluesu, rocku, popu či šansonům společně s doprovodem Pavla Větrovce, což je kapelník Karla Gotta. Vystoupení Michaeli Svobodové se přizpůsobuje k dané akci a přání hosta. Podmínky jsou ušité na míru danému typu akce jak v rámci délky koncertu, doprovodu, tak i hudebnímu stylu…


Mám zájem

Petr Bende

Petr Bende

Petr Bende je stříbrným finalistou druhého ročníku soutěže Česko hledá SuperStar, zpěvák a multiinstrumentalista (kytara, bicí, klávesy, harmonika) ve své show složené z vlastních skladeb předvádí spolu se svou výjimečnou kapelou špičkové hudební výkony a zajímavou hudbu z oblasti poprocku. Petr Bende se svojí hudbou a uměleckými předpoklady splňuje nejvzácnější spojení „autor hudby, textař, interpret“ pro dosažení nejvyšších pozic na našem hudebním poli.

Mám zájem

Petr Kotvald

Petr Kotvald

Je až neuvěřitelné s jakou neúnavností během své kariéry pravidelně nabízí posluchačům nezapomenutelné hity, které jsou stále rotujícími ve většině českých rádií. Je v tahu; Gejzír; Milujem se čím dál víc; Dej nám sex; Mumuland; Aka Huka Daka. Je jedním z mála interpretů, kteří vytvořili i smysluplný vánoční repertoár. Navíc je interpretem, který zásadně dbá na jevištní tvar svých písní a tak je se „na co koukat“. Zpívá výlučně live s repertoárem svých největších hitů. Petr Kotvald vystupuje s kapelou nebo 2-4 tanečníky.


Mám zájem

Petra Černocká

Petra Černocká

Petra Černocká začínala v souboru Grosmanna Šimka ve hře Besídka v rašeliništia o rok později přešla k SuchémuaŠlitrovi. Stala se populární díky písni Saxana. V době posametové vydala čtyři CD, z nichž první s názvem Náklaďák navazovalo stylově na kdysi známý countryový hit, který byl v mém podání poměrně populární. U "kytarových písniček" už zůstala... 

Mám zájem

Petra Janů

Petra Janů

Petra Janů působila šest sezón v hudebním divadle Semafor. Mezi alba můžeme uvést: Motorest, Exploduj; Jámy; Ročník 50; Jedeme dál; Už nejsem volná; S láskou, Petrea 11, To je ta chvíle... Byla realizována i zahraniční turné. Mezi muzikály můžeme zahrnout: LES MISERABLES; SNY NOCÍ SVATOJÁNSKÝCH; NĚKDO TO RÁD HORKÉ; HAMLET;  KRYSAŘ; GALILEO; TŘI  MUŠKETÝŘI. Koncertuje se skupinou Golem. Repertoár na Gala a VIP představení má s: Top orchestra a Boom band. Vystupuje rovněž na half-playback. Zpívá ze zásady živě.


Mám zájem

Zuzana Benešová

Zuzana Benešová

Zuzana Benešová je operní a muzikálovou zpěvačkou. Několik let se závodně věnovala tanci, poté se více soustředila na zpěv. Studovala operní zpěv na Hudební fakultě AMU v Praze. V roce 2009 byla Zuzana Benešová obsazena do hlavní ženské role muzikálu Romeo a Julie. V současné době působí v operetě Mam'zelle Nitouche v Hudebním divadle v Karlíně... Zuzka spolupracuje s Jankem Ledeckým a Petrem Kolářem na jejich turné!Mám zájem

Michaella

Michaella

Michaella je známá slovenská zpěvačka, která v prosinci 2012 vydala své druhé album s názvem ,,Mám čo mám,,. Na tomto albu posluchači najdou i Česko-Slovenský duet s názvem ,,Hranice,, který Michaella nazpívala s českým zpěvákem Petrem Bende. K duetu byl v Prešově natočen i videoklip. Michaella se řadí do TOP 50 nejhranějších interpretů ve slovenském radiovém éteru. 


Mám zájem

Mr. Le Mond a Leila

Mr. Le Mond a Leila

Pro všechny milovníky žánku Dance/Pop je duo česko-americko-arabského původu již dobře známé. Jejich hity jako Party Girl a Blow Me Away se natrvalo usadily v rozhlasovém éteru. 

Mám zájem

MISTA

MISTA

MISTA je slovenská zpěvačka patřící mezi nejoblíbenější novodobé interprety. Jako jedna z mála se dokázala dostat až na vrchol i bez talentových TV soutěží. Za poslední 2 roky má 4 známé rádiové singly Rock It, Never Hide, Chash Out, Show Me a momentalně nejnovější singl Feel The Breeze. Má za sebou 3 měsiční turné v Číně , turné s rádem Evropa2,byla předskokankou americké zpěvačky KESHA. Momentálně probíha její FEEL THE BREEZE TOUR. Pokud chcete odstartovat vaši popůlnoční diskotéku s opravdovou hvězdou, MISTA je jasná volba. 

Mám zájem

Martin Maxa

Martin Maxa

S hudbou začal jako písničkář s kytarou před více jak dvaceti lety.  Objížděl porty, kterých se účastnil nejen jako divák, ale později i jako účinkující. Založil skupinu Náhodná sešlost, která jej doprovází dodnes.

Martin Maxa doposud vydal pět řadových alb a jedno album BEST OF. Jeho debutem byla deska "C'est la vie" z roku 2000, zatím posledním počinem je nově vydané CD: MARTIN MAXA - SÁM SEBOU ( 2012 ). Je držitelem ocenění "Skokan roku" v anketě Zlatý Slavík za rok 2000, v roce 2001 se ve stejné anketě umístil na 3.místě v kategorii "Zpěvák roku".


Mám zájem