Umělecká vystoupení

Správný výběr profesionálního uměleckého vystoupení je jedna z podstatných složek, která dotáhne vaší akci do bezchybného konce! Nevíte si rady? Dejte prostor své fantazii a nemožné proměňte ve skutečnost. Díky nasbíraným zkušenostem při stovkách námi realizovaných akcí víme, kdo je jedničkou ve svém oboru...Roman Ondráček & Rakeťáci

Roman Ondráček & Rakeťáci

Muž mnoha tváří - bavič, moderátor a v neposlední řadě zpěvák! Roman jede na event vždy s tím, že chce udělat show - show pro všechny hosty napříč postavením, věkovým spektrem a hudebním žánrem.

Mám zájem

BudSide

BudSide

Budside vznikl jako projekt několika mladých lidí, kteří dělají stejnou věc, která je baví. Do repertoáru tanečních stylů patří hlavně BreakDance, HipHop, Poppin, Lockin, HouseDance, Dancehall/Ragga... 

Mám zájem

Bubble show

Bubble show

Matěj Kodeš a bubble show je neoddělitelné spojení? Martin je jako jediný bublinář v ČR členem mezinárodní asociace profesionálních bublinářů, což zaručuje vysokou kvalitu vystoupení a show světové úrovně. Je také držitelem několika světových rekordů s bublinami. Při jeho show uvidíte levitující a explodující bubliny, kolotoč, hvězdičku, triky na jediném světelném stolku ve střední Evropě, obří bubliny...Mám zájem

Bubenická show

Bubenická show

Soubor bicích nástrojů ve svém vystoupení provede publikum světem rytmů. Strhující Samba ve stylu slavného Brazilského karnevalu v Riu, popové hity
velikánů jako Michael Jackson,Beatles,TOTO či Jamiroqai, nebo jazzové standardy Blue Bossa, či Autumn Leaves, americké marsch a další rytmy nenechají v klidu snad
žádného posluchače. Soubor využívá různé bicí nástroje, které nejsou v našich zeměpisných šířkách obvyklé. Jsou to například Surda-latinsko
americké oválné bubny, melodické bicí nástroje jako vibrafon, xylofon,zvonkohra, perkusivní nástroje (bonga, conga, djembe), různé tom
tomy.

Mám zájem

Exotické tance

Exotické tance

Jedná se o exotické tanečníky z Brazilie a Kuby. Každé vystoupení má svou choreografii a svůj kostým. Kubánští tanečníci: choreografie - salsa, merengue, bachata, cha cha cha, možnost výuky základních kroku (animace). Brazilští tančníci: choreografie - samba gafiera, zouk, argentinske tango, bolero, karnevalová samba (jsou schopni zatančit i salsu a kubánské tance), animace .


Mám zájem

Michael Jackson revival

Michael Jackson revival

Michael Joseph Jackson byl americkým popovým zpěvákem, skladatelem, choreografem, tanečníkem, producentem a mecenášem afroamerického původu. Po celém světě existuje mnoho jeho obdivovatelů a mnozí z nich Michaela Jacksona i napodobuje. Michael Jackson coby český imitátor dokáže tohoto popového zpěváka zastoupit nejen při vystoupení, avšak se chová jako americká celebrita i v soukromém životě.

Mám zájem

Živé sochy

Živé sochy

Krásné modelky stylizované do podoby soch jsou vhodnou aktrakcí na každou párty.  Je možné je využít také jako hostesky. Sochy mohou být aktové, topless modelky stylizované do podoby soch nebo kostýmové. Ty jsou oděny do barevných nebo zlatých / stříbrných kostýmů podle přání  klienta.

Mám zájem

Pavel Dort

Pavel Dort

Pavel Dort jezdí na freestyle bmx kole disciplínu, která se jmenuje FLATLAND. Jedná se o moderní krasojízdu na kole, která je vykonávána na rovném nekluzkém povrchu. Hodnotí se styl, obtížnost a technické provedení jednotlivých triků. Pavel vystupoval mj. na Crazy Day, Rock for people, Eurobikefest...


Mám zájem

Radek Bakalář

Radek Bakalář

Radek Bakalář je kouzelník, iluzionista, tanečníka a příležitostný moderátor! Radek patří mezi kouzelnickou špičku jak u nás (několikanásobný titul Mistra ČR), tak i v Evropě a to hlavně proto, že dokázal až nadčasově spojit moderní tanec a kouzla. Léto 2012 strávil v Las Vegas a přivezl si s sebou zpět do ČR ta nejnovější světová  kouzla, která Vám naservíruje právě na vaši akci.


Mám zájem

The Robots

The Robots

The Robots je projekt, který se zabývá prezentací tance Electric boogie. Dvojice 'robotů' nabízí divákovi zajímavou podívanou ve formě iluze tancujících humanoidních strojů s mnoha komickými prvky. V druhé části vystoupení roboti interaktivně vtáhnou zábavnou formou do děje vystoupení i samotné diváky, na kterých provedou základní "elektrické" testy. The Robots, mají titul mistra světa v tanci electric boogie z roku 2002! 

Mám zájem

Laserman

Laserman

Sugestivní vizuální show s hi-tech prvky. Laserman dokáže vlastní rukou posouvat vertikální paprsky světla a vytvářet z nich nejrůznější obrazce, laserové světlo dokáže i zlomit, vyvolat z něj tóny, nebo dokonce uchopit do ruky a odtrhnout od země.


Mám zájem

Reactable

Reactable

Reactable je elektro-akustický multi-uživatelský hudební nástroj, který zaujme nejen svým interaktivním ovládáním, ale i svojí vizuální stránkou. Díky své komplexnosti je možné odehrát z tohoto "hudebního stolku" krátkou zvukově vizuální kompozici stejně tak dobře jako i delší DJ-set. Bonusem pro účastníky Vaší akce bude i možnost interaktivní hry na Reactable pod dohledem znalého umělce v dalším průběhu akce.

Mám zájem

Skákací boty

Skákací boty

Neokoukané skákací botyjsou ideálním řešením. Vystoupení plné salta dech beroucích akrobatických triků nenechá nikoho chladným. Nabídka zahrnující skákací boty má několik variant, kterými jsou půjčování skákacích bot, promotéři na skákacích botách, kejklíři, chůdaři nebo výuka žonglování... Jen si vybrat!

Mám zájem

Wild Sticks - bubenická show

Wild Sticks - bubenická show

Bubenický soubor mladých muzikantů Wild Sticks vás zavede do hravého světa rytmu, který pod jejich paličkami nezná hranic. Hrají nejen na tradiční bubenické "náčiní", ale i na popelnice a měchačky. Malou ochutnávku naleznete zde:

http://www.youtube.com/watch?v=DX9yljDPOr0

Mám zájem

Vlasová show

Vlasová show

Unikátní vlasovou show, kde se snoubí krása modelek a třpyt nákladných rób s posledními vlasovými trendy světových módních mol, vám přináší vlasový mág Michal, který byl v roce 2012 nominován mezi 5 nejlepších kadeřníků v soutěži GOLDWELL Color Zoom Challenge 2012. Vlasová show je unikátním zážitkem, který nadchne dámské i pánské publikum. 

Mám zájem

Pole dance

Pole dance

Pole dance je nádherným výrazovým prostředkem, ve kterém se snoubí ženská krása a smyslnost s akrobacií. Tento jedinečný balet na tyči vám předvede mistryně ČR v pole dance 2013.

Mám zájem

Westernová show

Westernová show

Chytání do lasa, mrskání bičem, vrhání nožů a tomahawků, instinktivní lukostřelba a další neuvěřitelné kousky má pro vás přichystán mistr světa v žonglování s revolvery, který se též získal 2.místo v práskání dvěma biči a celkově se v Las Vegas v roce 2003 umístil ve světové desítce vrhačů.

Program je naprosto variabilní a lze uzpůsobit potřebám vaší akce. Westernové umění je zpestřením firemních akcí i dětských dnů. 


Mám zájem