Moderátoři

Profesionální moderátor je nejen na firemní akci nepostradatelný. Správně uvede vaše hosty, seznámí je s programem, provází je celou akcí a to vždy v souladu s duchem celé události. Na vaší firemní párty, večírek, svatbu či maturitní ples vám zajistíme moderátora, který sedne vaší akci a finančním možnostem. 

Spolupracujeme jak s lokálními moderátory, tak s ostřílenými matadory moderátorské profese, které znáte z televize či celorepublikových rozhlasových kanálů.  V našem portfóliu najdete rozvážného kravaťáka, mladého freestylistu i elegantní mladou dámu. 

Leoš Mareš

Leoš Mareš

Leoše Mareše asi není třeba představovat. Nejznámější český moderátor a neuvěřitelný profesionál. 

Mám zájem

Patrik Hezucký

 Patrik Hezucký

Patrik Hezucký je již léta spolu s Leošem Marešem hvězdou Ranní show na  Evropě 2. Správný showman a bavič. 

Mám zájem

Libor Bouček

Libor Bouček

Libor Bouček je známý především jako moderátor Evropy 2 a nejrůznějších talentových a reality show. Co se o Liborovi možná úplně neví, je, že též moderuje v angličtině a je velký fanda do sportu, především do fotbalu. O čemž se můžete aktuálně přesvědčit například ve studiu Ligy mistrů, který bravurně moderuje.  

Mám zájem

Pavel Cejnar

Pavel Cejnar

Pavel Cejnar je další hvězdou rádia Evropa 2. Krom moderování v rádiu je známý především z pořadu Jak se staví sen, který po několik sezón moderoval. 

Mám zájem

Vlasta Korec

Vlasta Korec

Tohoto sympatického moderátora znáte především z televizních obrazovek. Krom jiného moderoval dvě řady reality show Vyvolení, nyní vysílá na Rádiu Impuls a hraje v několik divadelních inscenacích. 

Mám zájem

Tomáš Krejčíř

Tomáš Krejčíř

Tomáš Krejčíř nám dlouhá léta zpříjemňoval ranní vstávání v pořadu Snídaně s Novou. A večer nás dokázal rozněžnit coby romantický hrdina jedné z prvních českých soap oper. 

Mám zájem

Gábina Partyšová

Gábina Partyšová

Dlouholetá moderátorka pořadu o českých celebritách, stoprocentní profesionálka a především nádherná žena, to je Gábina Partyšová. 

Mám zájem

Roman Anděl

Roman Anděl

Roman Anděl je již matadorem Rádia Kiss Jižní Čechy a snad nejpopulárnějším moderátorem v Jižních Čechách. Sympaťák a profík každým coulem. 

Mám zájem

Jarda Košatka

Jarda Košatka

Jarda patří mezi stálice Rádia Kiss Jižní Čechy. Když zrovna nesedí u rozhlasového mikrofonu, moderuje firemní akce a maturitní plesy v celém kraji. 

Mám zájem

Coco Jambo

Coco Jambo

Srdcem rapper a tanečník a další z hvězdné sestavy Rádia Kiss Jižní Čechy. 

Mám zájem

DJ Basslicker

DJ Basslicker

Populární moderátor Rádia Kiss Jižní Čechy a velký srdcař, který do každé akce dá naprosté maximum. 

Mám zájem

Tomáš Herber

Tomáš Herber

Ostřílený moderátor a dlouholetý člen posádky Rádia Kiss Jižný Čechy. 

Mám zájem

Žaneta Andělová

Žaneta Andělová

Krásná žena a snad opravdu trochu anděl, kterému to za moderátorským pultem Rádio Kiss Jižní Čechy náramně jde již pěknou řádku let. 

Mám zájem

Adéla Jirkalová

Adéla Jirkalová

Téhle sympatické chvíli blondýnce, chvíli brunetce  z Rádia Kiss Jižní Čechy snad nikdy nedojdou slova. 

Mám zájem

Matyáš Palkovič

Matyáš Palkovič

Matyáš je bývalým moderátorem rádia Kiss Jižní Čechy, kde vysílal 6 let a nyní vysílá na Hitradiu Faktor. Výborný moderátor, šoumen a také DJ.

Mám zájem

Jana Křížová

Jana Křížová

Věčně usměvavá a vždy perfektně připravená, to je moderátka Hitrádia Faktor Jana Křížová. I když na to rozhodně nevypadá, tato sympatická moderátorka se věnuje své profesi již 11 let. 

Mám zájem

Martin Řepa

Martin Řepa

Aktuálně si můžete Martina Řepu naladit na Hitrádiu Faktor, kde spolu s Janou Křížovou vás provázejí ranním vysíláním. Vedle rozhlasové práce nejraději moderuje sportovní akce. 

Mám zájem

Dan Kopál

Dan Kopál

Dana Kopála znáte především jako moderátora televizního pořadu o vaření. Protože se rozhlasové a televizní zábavy věnuje už pěknou řádku let, je jeho záběr aktivit je opravdu široký, 

Mám zájem

Ivo Apfel

Ivo Apfel

Ivo Apfel prošel za 16 let své dosavadní kariéry snad všemi významnými českými rádii. Vedle rádia se také věnuje dabingu a DJ. 

Mám zájem

Milan Džuba

Milan Džuba

Moderátor, reportér veřejného dění a muzikant v jedné osobě - to je Milan Džuba. "Pro mne je největší odměnou, když se lidé dobře baví, mají úsměv na tváři a hodí starosti za hlavu. Snažím se být sám sebou, a proto mi můžete důvěřovat! Nejčastěji jsem v akci na maturitních plesech, svatbách, reklamních eventech a srdeční záležitostí je pro mne festival Budějovický Majáles, kde už se stalo moje moderování skoro tradicí."
Mám zájem

Petr Schwank

Petr Schwank

Okamžitá odpověď a spolehlivý, profesionální přístup. Od tohoto energického moderátora čekejte obojí. Spolehněte se rovněž na individuální přístup a profesionální pomoc s přípravou události, kterou Petr nabízí každému zájemci. Během let prošel projít několika rádii (SeeJay, Kiss Delta). V současné době ho můžete naladit na pražském Fajn rádiu.


Mám zájem