Kapely

Nabízíme vystoupení profesionálních kapel, které podpoří kvalitu ať vaší firemní párty, večírku, svatby tak i např. maturitního plesu.


CIMBÁLOVÁ MUZIKA MILANA BROUČKA

CIMBÁLOVÁ MUZIKA MILANA BROUČKA

Cimbálová muzika se pod vedením Milana Broučka zaměřuje především na moravský, slovenský a maďarský folklór, doplněný cikánskými rytmy. Kapela nabízí také klasický plesový repertoár a výjimkou nejsou ani české, slovenské a zahraniční hity. Členové muziky jsou profesionální hudebníci s praxí v předních českých orchestrech a folklórních souborech. S cimbálovkou všem vyrazíte dech!


Mám zájem

Apollo Band & Petr Spálený

Apollo Band & Petr Spálený

Petr Spálený se pohyboval od rocku a popu přes country music až k experimentální tvorbě (Zvon šílencův, dvoalbum Podoby). V textech i způsobem zpěvu od hravého humoru a ironické skepse až k přemýšlivé introspekci v textech autorů jako je Zdeněk Rytíř, Pavel Vrba, Vladimír Poštulka, Eduard Pergner, Michal Horáček, Eduard Krečmar či Josef Fousek. Hudbě se Petr Spálený věnuje profesionálně od roku 1967, kdy přijal nabídku Jiřího Štaidla na angažmá v tehdejším hudebním divadle Apollo. V témže roce vychází jeho první gramofonová deska. 


Mám zájem

Bůhví

Bůhví

Čtveřice profesionálních muzikantů pod vedením Bedřicha Jemného Vám nabízí 180 minutovou multi-žánrovou hudební show rozdělenou nejlépe do několika samostatných bloků. Hlavní devizou této skupiny je její flexibilita, okamžitá improvizační schopnost přizpůsobit výběr z širokého repertoáru momentálnímu rozpoložení publika. Zpěváka doprovází saxofon, kytara, basa a bicí souprava. Kdo už zažil tuto kapelu v akci, nemohl si pak nepoložit otázku: Byla ona stvořena pro večírek, nebo večírek pro ni?


Mám zájem

Buty

Buty

Buty je moravská populární skupina, která vznikla v osmdesátých letech minulého století. Tato kapela vznikla ze skupin U 238 a B komplex. Zakládajícími členy jsou Richard Kroczek a Radek Pastrňák. V hudbě skupiny Buty se mísí velké množství hudebních stylů, kterými jsou kupříkladu rock, folk, folklor, country, jazz, reggae atd. Jejich texty jsou zajímavé, nápadité a vtipné. Každé album se od předešlého výrazně odlišuje.

Mám zájem

Deep Day

Deep Day

DEEP DAY je zábavná kapela hrající Rock, Pop, Beat od 60.let po současnost -zahraniční i české hity. Deep Day je ideální volbou především pro svatby, eventy, firemní akce a maturitní plesy...Mám zájem

Dudácký soubor

Dudácký soubor

Dudácká muzika je typickým projevem lidové hudby jižních až západních Čech. Za hlavní centra dudácké muziky jsou považovány oblasti jako jsou Prácheňsko (Strakonice) a Chodsko (Domažlice). Podle typu akce může být jak samotný dudák, tak i celá kapela, která má mezi 5 - 7 členy. Svatby, narozeniny, městské akce, tématické firemní akce - zde všude můžete využít tento výjimečný hudební soubor!

Mám zájem

5Angels

5Angels

Dívčí skupina 5Angels je zejména o tanci, energii a radosti ze zpívání. 5Angels chtějí potěšit rytmy disco a R’n’B, které rozhodně nenechají nikoho sedět v klidu. Pěveckou a taneční skupinu 5Angels tvoří pět krásných andílků. Holky se skvěle doplňují a zpěv i tanec si náramně užívají. Projekt 5Angels vznikl v roce 2007 jako další hudební produkt manažera Michala Mertla a hudebního producenta Stano Šimora.


Mám zájem

Jihočeské Šlapeto

Jihočeské Šlapeto

Chcete na svou akci nějaké netradiční zpestření? Pětičlenná skupina by se dala přirovnat ke známé pražské patrole ŠLAPETO. V repertoáru jsou jak klasické dechovky, tak i staropražské písničky. To všechno v dobových oděvech a za přítomnosti nástrojů: harmonika, housle, trubka, kytara a bicí nebo vozembouch.


Mám zájem

Krless

Krless

KRLESS je soubor, který interpretuje evropskou hudbu období 13. - 15. století, tj. vrcholného středověku. V hudbě KRLESS uslyšíte ozvěny středověkého duchovna, hospodskou tancovačku i orientální smyslnost a rockový drive současného světa. KRLESS hraje jak takzvanou světskou hudbu - písně a skladby hospod a tržišť, studentů a vagantů, dvorských hostin i lidových veselic, tak i originálně upravené skladby a písně duchovního charakteru.Najdete i písně pocházející z celé Evropy včetně písní pocházejících z Čech. 

 Mám zájem

Maxim Turbulenc

Maxim Turbulenc

Kdo by je neznal??? Maxim Turbulenc. Maxim Turbulenc je česká popová kapela z Klánovic, která vznikl koncem minulého století. Zakládajícími členy skupiny jsou Pavel Vohnout, zvaný Kyklop, Dan Vali a Petr Panocha, zvaný Pancha.Mám zájem

Mňága a Žďorp

Mňága a Žďorp

Hudební skupina vznikla v roce 1987 ve Valašském Meziříčí. Členové byli spolužáci z místního gymnázia.  V roce 1991 vydala kapela první album Made in Valmez, které bylo následně oceněno časopisem Rock a Pop jako Album desetiletí 1990 -2000. Mňága vystupovala v USA, Anglii, Německu, Holandsku a Mongolsku. Skupina několikrát obměnila složení. Od roku 2004 vystupuje v obsazení: Petr Fiala - zpěv, kytara, Martin Knor - kytara, Jaromír Mikel - kytara, Petr Nekuža - baskytara, zpěv, Jiří Tibitanzl - saxofony, klávesy, zpěv a Pavel Koudelka - bicí, zpěv.


Mám zájem

Turbo

Turbo

Netřeba příliš představovat… Turbo je česká poprocková skupina založená roku 1981. Mezi nejznámější písně patří: Hráč, Chtěl jsem mít, Je to jízda, Krásným dívkám, Přestáváš snít, Láska z pasáží…


Mám zájem

Zakázaný ovoce

Zakázaný ovoce

Melodický punk-rock s prvky hudebních stylů Hard Rock & Rock’n’roll od roku 2005. Hudebně kapelu Zakázaný ovoce nejvíce charakterizuje aktuální deska vydaná v červnu 2010 s názvem Dost už bylo gest. Křest CD proběhl 18.6.2010 v pražské Modré Vopici a přihlíželo mu přibližně 600 lidí. Kapela má mimo jiné odehráno cca 300 koncertů, z toho 50 festivalů, mezi kterými jsou např. Masters of Rock, Keltská Noc, Přeštěnice fest a mnoho dalších. 


Mám zájem

Exotická kapela

Exotická kapela

Kubanska kapela zahraje jak Kubánské tradicionaly, tak i modernějšíi skladby od Stinga, Santany, Glorie Estefan...). 


Mám zájem

Taneční orchestr VARIANT

Taneční orchestr VARIANT

Českobudějovický Taneční orchestr Variant interpretuje domácí i světové hity jak v originálních, tak i nových úpravách bez použití elektronických hudebních podkladů. Měřítkem pro výběr repertoáru je především kvalita skladeb, bez ohledu na datum jejich vzniku. Protov repertoáru můžete najít zbrusu nové hity, vedle popové a rockové klasiky. Vše doplňují skladby v rytmu standardních tanců jako je polka, valčík, waltz, cha-cha, tango apod. Převážná část z dvanácti členů orchestru jsou absolventi konzervatoří a základních uměleckých škol. 


Mám zájem

Plees The Trees

Plees The Trees

Please The Trees (alternativní rock) - svébytná formace jež si individuální cestou a nasazením pomalu ale jistě dobývá pevnou pozici nejen na tuzemské hudební scéně. Skupina vznikla v roce 2005 a během koncertů, které nabývají až extatických dimenzí, představuje především nové album 'A Forest Affair', které kapela natočila s producentem Jonathanem Burnsidem v říjnu 2011 během druhého amerického turné u kalifornského San Francisca. Album vyšlo u vydavatelství Starcastic Records v říjnu 2012 a bylo oceněno výroční hudební cenou Anděl za nejlepší alternativní počin v roce 2012.

Mám zájem

BAM & Miloš Novotný

BAM & Miloš Novotný
Jak známo vše prochází přirozeným vývojem a ani naši kapelu to neminulo. Po osmi letech působení na domácích i zahraničních podiích po mnoha personálních změnách přichází i na B.A.M. velký zlom. Za vším stojí zpěvák kapely Miloš Novotný, který chtěl získat zkušenost a přihlásil se do soutěže Hlas ČeskoSlovenska, kde postoupil až do grand finále a obsadil fantastické čtvrté místo. To byl impuls zapřemýšlet co dál. Rozhodnutí bylo velmi jednoduché, půjdeme vlastní cestou a budeme hrát vlastní věci s českými texty. To hlavní je,že akustické kytary střídají kytary elektrické. V srpnu 2012 jsme natočili singl s písněmi Svůdná a Zastav čas. Po dokončení práce v nahrávacím studiu se rozhodl kytarista Leoš Houdek ukončit činnost v kapele, a to z časových a rodinných důvodů. Na jeho místo nastupuje známý rockový harcovník Pavel Marcel. Mám zájem

Bachtale Apsa

Bachtale Apsa

Zakladatelem skupiny Bachtele Apsa je vyjímečný nevidomý romský zpěvák, akordeonista a pianista Mário Bihári, který se v  minulosti proslavil zejména spoluprací se Zuzanou Navarovou. Skupina čerpá ve svém repertoáru z lidové hudby balkánských, maďarských, rumunských i slovenských Romů. Nechybí ani skladby sinti jazzu a klasické čardáše, které jsou pro Romy ve střední Evropě typické.

Romský název Bachtale Apsa, v překladu Slzy štěstí, vyjadřuje pestrost nálad a emocí, které romská hudba od nepaměti v posluchačích vyvolává.


Mám zájem

Groove Army

Groove Army

Tokhi & the Groove Army je nejnovější originální projekt, který vychází z principů brazilské samby, ale v několika aspektech ji přesahuje. Skupina bubeníků (až 20 hráčů + leader) používá nástroje typické pro slunnou Brazílii (surdo, caixa, caxixi, pandeiro, tamborim, ganza, timba atd.). Mimo klasických rytmů pro tzv. Samba baterria hrají i moderní beaty, inspirované například hip hopem, r´n´b, případně groovy a rytmy původem ze všech koutů světa. Díky pestrému rozsahu rytmů dokáže spojit fanoušky různých hudebních stylů.

Je to silná show, která diváky naprosto strhne ke spontánním reakcím (tanci, zpěvu), pobaví a dodá energii. Groove Army je Díky choreografii a kostýmům, nepotřebě ozvučení nebo možnosti pochodu celého tělesa, všestrannou záležitostí vhodnou na koncertní podia, festivaly, průvody, V.I.P. party, openningy, přehlídky a další akce.


Mám zájem

Black Tower

Black Tower

Black Tower je taneční orchestr složený z profesionálních hudebníků, kteří doprovázeli například Tonyu Graves, Jiřího Zonygu a Karla Gotta. Black Tower nabízí širokou paletu stylů a výběr českých i zahraničních hitů. 

Mám zájem

MIDI Band

MIDI Band

Pop-rocková skupina MIDI (music band) má kořeny v jihočeském Táboře. Vznikla v létě v roce 1991. Vystupuje v České republice na různých kulturních akcích.

Repertoár je složený především z cover verzí českých a zahraničních hitů. Kapela hraje nejen celovečerní vystoupení ( maturitní plesy, firemní reprezentační akce, taneční zábavy), ale bývá i hostem a součástí programů na městských slavnostech, vyhlášení sportovců, volbách Miss apod.

Kapelou od jejího založení prošlo několik výborných muzikantů. Někteří odešli do jiných kapel, jiní pověsili muziku na hřebík, další hrají po odmlce dál v nových seskupeních.


Mám zájem

Pampalini Funky Jam

Pampalini Funky Jam

Pampalini Funky Jam je skupina profesionálních muzikantů, kteří na vaši akci přivezou nefalšovanou funky show. Pokud máte rádi funky a chcete rozproudit zábavu na vaši akci, Pampalini Funky Jam jsou skvělou volbou. 

Mám zájem

Le Beng

Le Beng

Netradiční spojení cikánské muziky a funku přináší skupina Le Beng. 

Mám zájem

CIMBÁLOVÁ MUZIKA MILANA BROUČKA

CIMBÁLOVÁ MUZIKA MILANA BROUČKA

Cimbálová muzika se pod vedením Milana Broučka zaměřuje především na moravský, slovenský a maďarský folklór, doplněný cikánskými rytmy. Kapela nabízí také klasický plesový repertoár a výjimkou nejsou ani české, slovenské a zahraniční hity. Členové muziky jsou profesionální hudebníci s praxí v předních českých orchestrech a folklórních souborech. S cimbálovkou všem vyrazíte dech!

Mám zájem